Działalność deweloperska

Ponad 25-letnie doświadczenie w realizowaniu różnych inwestycji pozwoliło nam również na rozwinięcie działalności deweloperskiej. Nasze inwestycje wyróżnia dbałość o detale na każdym etapie realizacji – od przemyślanego projektu do jego precyzyjnego wykonania. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań i materiałów, sięgając jednocześnie po najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku. Do tej pory z sukcesem zakończyliśmy trzy inwestycje – Widokową w Komornikach, Fabianowską w Plewiskach oraz pierwszy etap budowy Osiedla Lipowego w Kleszczewie pod Poznaniem.

Nasze projekty deweloperskie

Osiedle Lipowe w Kleszczewie

Naszym najnowszym projektem deweloperskim jest osiedle 50 domów szeregowych w Kleszczewie pod Poznaniem przy ulicy Słonecznej. Budowa rozpoczęła się w 2016 roku, do 2020r. zakończyliśmy sprzedaż dwóch etapów inwestycji, na który składało się 18 domów dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej o powierzchni od 91 m² do 93 m². Do każdego z nich przynależą dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Aktualnie trwa budowa III etapu inwestycji, których docelowo planowanych VI. Reszta informacji na stronie inwestycji Osiedla Lipowego w Kleszczewie.

Fabianowska 76 Plewiska

Przedsięwzięcie obejmowało budowę dwunastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, łącznie 24 lokale mieszkalne w latach 2010 – 2011

Widokowa 30-44 Komorniki

Inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej położonych na ul. Widokowej w Komornikach w latach 2008 -2009 obejmowała 16 lokali mieszkalnych.