O firmie

Ciepłownik Ekoinwestycje

W firmie Ciepłownik Ekoinwestycje od ponad 30 lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych. Przez lata z naszych usług w zakresie budowy, rozbudowy, modernizacji, remontów i renowacji korzystali przede wszystkim podmioty publiczne – jednostki samorządu terytorialnego oraz wojsko.

Choć dzisiaj nasza działalność koncentruje się na kompleksowej realizacji projektów ogólnobudowlanych, początkowo specjalizowaliśmy się w instalacjach ciepłowniczych, czego świadectwem jest nazwa przedsiębiorstwa. Zgromadzone w tym okresie doświadczenie pozwala nam dziś projektować i budować obiekty wysoko kubaturowe o różnym przeznaczeniu z wykorzystaniem nowoczesnych i ekologicznych technologii.

Prowadzimy również działalność deweloperską na terenie Wielkopolski – do tej pory oddaliśmy do użytku dwa kompleksy mieszkalne w zabudowie szeregowej w Komornikach i Plewiskach oraz 1,2,3,i 5 etap Osiedla Lipowego w Kleszczewie.

W przypadku naszej firmy kluczem do sukcesu i stabilności jest przede wszystkim stały zarząd – niezmienny od 30 lat – oraz doskonale wykwalifikowana kadra kierownicza. Ogromne znaczenie ma dla nas dobra współpraca, dlatego w kontaktach z kontrahentami kładziemy nacisk na solidność, terminowość i dbałość o dobro klienta.

Zarząd spółki

Krzysztof Lipiecki

Prezes Zarządu

Maria Lipiecka

Wiceprezes Zarządu

Co nas wyróżnia?

Doświadczony zespół

Wszyscy członkowie naszego zespołu mają wieloletnie doświadczenie w realizacji nawet najbardziej złożonych projektów. Zespół tworzą zarówno doświadczeni dyrektorzy, projektanci, kierownicy budów, jak i inżynierowie.

Stabilność finansowa

O stabilności naszej firmy świadczy fakt, że działamy na rynku nieprzerwanie od 25 lat. Dzięki temu, że mamy płynność finansową, nasi klienci zawsze mają pewność terminowego zakończenia prac.

Stała kadra

Zarząd firmy nie zmienił się od początku jej działalności. Również kluczowe funkcje kierownicze od wielu lat pełnią te same osoby. Jest to gwarantem stabilności firmy oraz zawsze wysokiej jakości prowadzonych prac.

Gwarancja jakości

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest realizacja inwestycji w zaplanowanym budżecie i terminie. Udzielamy gwarancji należytego wykonania prac obowiązującej w czasie budowy oraz po jej zakończeniu.

Nowoczesne i ekologiczne technologie

Dzięki doświadczeniu w branży ciepłowniczej nasze realizacje wyróżniają się przemyślanym zastosowaniem technologii przyjaznych środowisku – zarówno na etapie projektu, jak i budowy obiektu.

Jakość i precyzja wykonania

Zawsze dbamy o jak najwyższą jakość realizowanych zleceń – korzystamy ze sprawdzonych materiałów, a wszystkie prace wykonujemy z precyzją dbając o każdy szczegół.

Nasze doświadczenie

Przez 25 lat działalności zdobyliśmy unikalne doświadczenie,
które pozwala nam kompleksowo realizować różnego rodzaju inwestycje budowlane.
budowa i modernizacja
0
obiektów 
użyteczności publicznej 
i mieszkalnych
termomodernizacja
0
budynków użyteczności publicznej i mieszkalnych
modernizacja
0
kotłowni 
i węzłów ciepłowniczych
budowa
0 km
sieci cieplnych, kanalizacji sanitarnych 
i wodociągowych

Referencje

 • „Wykonawca wykazał się doskonałą znajomością technologii, terminowością oraz dużą praktyką w wykonywaniu przedmiotowych prac. Pracownicy tej firmy wykonywali prace z należytą starannością, zachowując jednocześnie rzadko spotykany na budowach ład i porządek. Roboty zostały wykonane na bardzo dobrym poziomie technicznym i jakościowym.
  Polecamy firmę jako odpowiedzialnego i rzetelnego wykonawcę.”

  Prezes Zarządu Śremskiego TBS sp. z o.o.
 • „Odrestaurowanie zabytkowego skrzydła Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinku … wykonano solidnie i fachowo, zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym, wymogami aktualnie obowiązujących norm i standardów oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej”

  Z-ca Burmistrza Miasta Szczecinek
 • „Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. Sp.k. wykonała inwestycję w uzgodnionym terminie, przy zaangażowaniu odpowiedniego potencjału technicznego i osobowego.
  Wyrażamy swoje zadowolenie z wykonanych robót i stwierdzamy z pełną odpowiedzialnością, że zostały wykonane należycie, zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz, że zostały one prawidłowo ukończone.”

  Z-ca Burmistrza Gminy Mosina
 • „Firma Ciepłownik Ekoinwestycje sp. z o.o. Sp.k. wykonała wszystkie roboty zgodnie z wymaganiami w umowie, z zachowaniem właściwej jakości i z należytą starannością. Firma wykazała się dobrą organizacją robót i profesjonalnym wykonawstwem. Powierzony zakres prac został wykonany zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończony w wyznaczonym terminie.”

  Z-ca Burmistrza Miasta Szczecinek
 • „Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. Sp.k. wykonała roboty w sposób należyty i zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz, że zostały one prawidłowo ukończone.”

  Z-ca Burmistrza i Gminy Szamotuły
Wybrani klienci

Urząd Miasta I Gminy Śrem

Śremskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

Teatr Wielki w Poznaniu

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy

Urząd Miasta Szczecinek

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Śrem

Urząd Statystyczny w Poznaniu

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu